0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

NOVÝ BYT 4+kk za skvělou CENU!

Využijte atraktivní nabídky při koupi bytové jednotky 4+kk v Rezidenci Sacre Coeur se slevou Kč 500.000,-!

Využijte atraktivní nabídky při koupi bytové jednotky s dispozicí 4+kk v Rezidenci Sacre Coeur se slevou ve výši Kč 500.000,-! Jedná se o bytovou jednotku D 5.4. s celkovou výměrou 152 m2.  Rezidence Sacre Coeur se nachází v ulici Švédská, Praha 5, představuje architektonicky unikátní bytový dům, který splňuje všechny předpoklady současné moderní architektury. Důkazem toho je získaná CENA ARCHITEKTŮ v regionu Praha 5 v prestižní soutěži Realitní projekt roku 2012. Pro více informací kontaktujte prodejní poradce nebo pište na prodej@satpo.cz .

Sacre Coeur byt

Sacre Coeur byt d

nový byt D 5.4.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím