0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Novoroční setkání členů FBN Czech

Dne 18.1. proběhlo na Pražském hradě Novoroční setkání členů Family Business Network, u kterého nechyběla účast majitelů naší investiční skupiny SATPO. 

Program byl více než zajímavý. Rodinný příběh a své zkušenosti sdílel významný host, pan Louis de Schoerlemer z 8. generace majitelů VILLEROY & BOCH, proběhla přednáška a panelová diskuze na téma Harmonie v podnikatelské rodině, nechyběla komentovaná prohlídka Hradu a networking spojený s večeří formou rautu ve Šernbernském paláci. Více se můžete dozvědět zde.

Členství v neziskové organizaci Family Business Network umožňuje výměnu zkušeností mezi rodinnými firmami podpořenou i expertízou českých a zahraničních odborníků a výjimečná setkání na relevantní témata pro majitele členských rodinných firem, příslušníků i nastupující generace podporuje rozvíjet středně velké a velké české rodinné firmy napříč generacemi.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF