0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

NOVĚ V PRODEJI Rezidence Laurová

Rezidence Laurová kombinuje moderní architekturu a elegantní design v srdci pražských Radlic. Každý detail je pečlivě promyšlen, vše s ohledem na harmonii s okolním prostředím. Objevte bydlení, které respektuje minulost a zároveň jde dopředu s moderním životním stylem. 

Rezidence Laurová je moderní obytný komplex se základní výškou šesti podlaží, který harmonicky zapadá do prostředí ulice Radlická. V jedné z pěti sekcí došlo k lokálnímu zvýšení o dvě podlaží, což respektuje osvětlení sousedních objektů. Výhodou jsou vyšší světlé výšky, rekuperace, příprava pro klimatizaci, přístupový čipový systém, kamerový systém, audio-video komunikační systém, přístup k vysokorychlostnímu internetu, vjezdy jsou vybaveny GSM bránou a čtečkou SPZ, celý objekt je bezbariérový.

Rezidence nabízí bytové jednotky s dispozicí 1+kk až 5+kk o výměře 31 až 204 m2 s balkónem, lodžií, terasou nebo s předzahrádkou, také komerční prostory od 34 do 226 m2.

Samozřejmostí jsou parkovací stání, vyhrazený prostor pro kočárky, kola a koloběžky a v neposlední řadě sklep ke každé jednotce.  V přízemí se nachází sedm komerčních prostor a jeden nebytový prostor. Na střeše je umístěna společná střešní zahrada SKY TOP a technické zařízení budovy, což přispívá k vyšší kvalitě bydlení a estetické hodnotě objektu.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF