0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

NOVĚ V NABÍDCE - půdní a suterénní prostory vhodné k investici

V obytném domě Ruská, na rozhraní pražských Vinohrad a Vršovic, nabízíme půdní a suterénní prostory vhodné k investici.

Investiční prostory k výstavbě umožňují realizaci dvou mezonetových bytů s terasami v 6. a 7. NP objektu, tří ubytovacích jednotek s předzahrádkami a jednoho skladu v suterénu domu. 

Stavební povolení na realizaci popsaného záměru půdních bytů nabylo právní moci v lednu 2021. Stavební povolení na realizaci suterénních jednotek očekáváme ve 3.Q 2021.

Pro cenovou nabídku a více informací nás kontaktujte emailem prodej@city-home.cz, telefonicky na čísle 606 093 093 nebo vyplňte kontaktní formulář na konci této stránky.

Více informací o projektu najdete také ZDE.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF