0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

nové PRÉMIOVÉ bydlení pro SENIORY

Společnost SATPO zahájila prodej prémiových bytů v rezidenčním projektu Vitality Rezidence určeném pro seniory. V klidném prostředí přímo u parku Sacre Coeur a zahrady Kinských v centru Prahy nabízíme variabilní byty s výměrou od 44 do 154 m2 se zahrádkou, terasou či balkónem. Velkou předností je široká nabídka služeb v péči o zdraví, domov a volnočasové aktivity.

Společnost SATPO zahájila prodej prémiových bytů v rezidenčním projektu Vitality Rezidence určeném pro aktivní seniory. V klidném prostředí přímo u parku Sacre Coeur a zahrady Kinských v centru Prahy nabízíme variabilní byty s výměrou od 44 do 154 m2 se zahrádkou, terasou či balkónem. Velkou předností je široká nabídka služeb v péči o zdraví, domov a volnočasové aktivity. Ubytujte váš jedinečný životní styl, zcela nový standard bydlení vám umožní plnohodnotný a aktivní život v příjemném a přátelském prostředí bez ohledu na věk a budoucí zdravotní stav.

Bezbariérové prostředí, SOS systémy v případě nesnází, kvalitní interiérové řešení a uspořádání společenských prostor respektuje komfort a očekávání každého jednotlivce se všemi detaily hřejivého domova.

Váš domov. Vaše tempo. Váš život.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF