0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

NOVÁ REZIDENCE LAUROVA BRZY V PRODEJI

Moderní a nadčasové bydlení s bohatým zázemím nabídne prémiový rezidenční projekt Rezidence Laurová začátkem dubna letošního roku. Představuje dokonalou kombinaci praktičnosti a elegance s důrazem na vysokou kvalitu a detail finálního dokončení. Novostavba nabídne bytové jednotky s dispozicí 1+kk až 5+kk a komerční prostory v atraktivní lokalitě Praha - Smíchov.

V dubnu 2024 zahájíme prodej bytových jednotek s dispozicí 1+kk až 5+kk, prodej komerčních prostor v prémiovém rezidenčním projektu Rezidence LAUROVÁ. Nachází se na území vymezeném ulicemi Na Laurové, Radlická, Na Neklance a bezejmenné komunikaci v Praze 5 – Smíchov. Čistá a funkční architektura projektu se opírá o historii sousedství a o blízkost míst s přírodním charakterem, s výhledy na Paví vrch, Kopec a Vyšehrad. 

Novostavba se skládá z osmi nadzemích podlaží a dvou podzemních podlažích s vloženým technologickým mezipatrem.  Bytové jednotky jsou rozdělené do pěti sekcí A až E.  Díky navržené uliční čáře a modelací fasády mají bytové jednotky východní oslunění a lepší výhled do oblouku ulice, částečně i na Vyšehrad.  

Okolí vnitrobloku je navrženo s nízkým plotem a s brankou, vnitroblok určený výhradně pro rezidenty bude osazen sadovou úpravou a zelení. Na střeše 6. NP je umístěna společná pobytová střešní zahrada SKY TOP s intenzivní zelení a s technologií objektu. Samozřejmostí je reprezentativní vstupní hala, služby recepce 24/7, zasedací místnost pro soukromá jednání, společné prostory pro kočárky, kola a koloběžky, vysoký standard společných prostor. Pro komfortní bydlení jsou vybrané kvalitní materiály koncových prvků,  finální dokončení všech jednotek je navrženo ve vysokém standardu. 

Rezidence Laurová představuje moderní a nadčasové bydlení v centru Prahy se všemi výhodami velkoměsta. Pro předběžný zájem či nezávaznou prezentaci neváhejte kontaktovat náš prodejní tým na čísle 702 205 205 nebo nám napište přes kontaktní formulář níže.


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF