0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

NADZEMNÍ PRÁCE ZAHÁJENY

Rezidenční projekt Sacre Coeur 2 zahájil již nadzemní konstrukční práce, ke kterým patří bezesporu aktivní účast stavebního jeřábu, který přehlíží stověžatou Prahu. Stavební  jeřáb s pevnou věží a otočným výložníkem a protivýložníkem je pojízdný na dráze o rozchodu kolejí 6 m a nyní se stane součástí stavby na několik měsíců.

Rezidenční projekt Sacre Coeur 2 zahájil již nadzemní konstrukční práce, ke kterým patří bezesporu aktivní účast stavebního jeřábu, který přehlíží stověžatou Prahu.  Stavební  jeřáb s pevnou věží a otočným výložníkem a protivýložníkem je pojízdný na dráze o rozchodu kolejí 6 m a nyní se stane součástí stavby na několik měsíců.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím