0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Nadační fond SATPO podpořil mladé hudebníky

Písňová akademie a hudební festival
Písňová akademie a hudební festival

Společnost SATPO finančně podpořila Písňovou akademii a hudební festival ve Žďáru nad Sázavou v termínu 13.9. – 17.9. 2023, na kterém vystoupili pražští komorní sólisté a zahraniční umělci.

Písňová akademie a hudební festival je unikátní vzdělávací program s intenzivní náplní výuky i uměleckého výstupu v rozsahu pěti dnů. Program měl formu masterclassu a workshopů pod vedením předních světových osobností z oblastí klasického zpěvu a klavírní spolupráce. Součástí byl i rozvoj osobnosti výkonného umělce na poli psychologie i fyziologie.

V rámci programu proběhlo i slavnostní udělení cen festivalu Gustava Mahlera. Výuka a všechny koncerty probíhaly pod vynikajícím organizačním vedením uznávané klavíristky, MgA. Johanny Hanikové, prezidentkou IPASA (International Performing Arts Support Association) v zámku a zámeckém areálu ve Žďáru nad Sázavou. Tato akademie podporuje sjednocení hudební a textové složky v perspektivě pěvecké a klavírní, kdy v závěrečném koncertu účastníci programu prezentují komplexní pojetí zvoleného repertoáru.

Ukázka z festivalu ZDE. 

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF