0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

NABÍZÍME K PRONÁJMU OBCHODNÍ PROSTORY PRAHA 5 - SMÍCHOV

Smíchov Gate je velmi moderní administrativní budova v centru nejatraktivnější smíchovské lokality Anděl, kde je vysoká koncentrace předních českých i světových firem a nepřeberná nabídka restaurací, obchodů a dalších služeb v nejbližším okolí. Tato lokalita také poskytuje příležitost i pro odpočinek, nákupy, zábavu a sport. 

Smíchov Gate je velmi moderní administrativní budova v centru nejatraktivnější smíchovské lokality Anděl, kde je vysoká koncentrace předních českých i světových firem a nepřeberná nabídka restaurací, obchodů a dalších služeb v nejbližším okolí. Tato lokalita také poskytuje příležitost i pro odpočinek, nákupy, zábavu a sport. V samotném sousedství se nachází jak odpočinková zákoutí a městská zeleň v okolí, tak i zábavní centra včetně multikin a také Obchodní centrum Nový Smíchov se širokým výběrem obchodů, služeb a restaurací.
Budova nabízí komfortní pracovní prostředí a strategickou polohu, jen několik minut od historického centra Prahy. Tato budova leží 2 minuty chůze od metra Anděl a její poloha umožňuje rychlé spojení na letiště, na dálnici D5 či přes pražský okruh na D1.
V budově je nepřetržitá recepce, parkovací a skladovací plochy. Tyto obchodní prostory nabízejí výhody samostatného vchodu s vlastní recepcí a identitou i lukrativní možnost zviditelnění prostřednictvím loga umístěného na budově. Prostory je možné využít jak pro obchodní prostory, showroom, tak i jako kanceláře. Součástí je kompletní zázemí – sociální zařízení, kuchyně, klimatizace, zdvojené podlahy, kvalitní zátěžové koberce, napojení na vysokorychlostní internet, připojeni k LAN a kabelové zajištění CAT (instalováno vertikálně), energetická síť splňující ty nejvyšší mezinárodni normy, záložní generátor apod.

Pro více informací kontaktujte náš prodejní tým: prodej@satpo.cz  |+420 702 205 205.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF