0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Mimořádné byty po rekonstrukci v centru Prahy

Praha - Nové Město
Praha - Nové Město

Neváhejte a prohlédněte si naši nabídku. Mimo dalších zajímavých příležitostí bychom chtěli upozornit na dva byty v nejžádanějších částech Prahy, kde jsme nově dokončili kompletní rekonstrukci.

Prvním z nich je byt 2+kk o velikosti 59,4 m2, který se nachází v ulici Školská na Praze 1.  Jedná se o prostrný a světlý byt ve 3. patře historického cihlového domu s plánovanou kompletní revitalizací. Byt má novou elektroinstalaci, topení i podlahy. Zcela nová je i koupelna se sprchou a WC a kuchyňská linka včetně spotřebičů. Jde o bydlení či investici v klidné ulici v bezprostřední blízkosti samotného centra Prahy. Lokalita má výbornou dopravní dostupnost a veškerou občanskou vybavenost v pěší vzdálenosti. Na plánované opravy domu se můžete podívat zde.

V secesním domě od architekta Flégla na rohu ulic Slezská a Kolínská se nachází jedinečná nabídka bytu 2+kk o velikosti 48,6 m2 . Byt v krásné lokalitě královských Vinohrad prošel komplexní rekonstrukcí, která zahrnovala úpravu dispozice i instalaci nových elektrorozvodů. Kompletní renovací prošla koupelna, nové jsou také podlahy, vybavená kuchyně i topení. V lokalitě budete mít veškerou občanskou vybavenost na dosah ruky. V blízkém okolí najdete spousty menších i větších obchodů, různé restaurace a mnoho příjemných kaváren. Benefitovat budete i z nadstandardní dostupnosti MHD. V těsné blízkosti domu najdete navíc oblíbené parky, jako jsou Riegrovy sady, Grébovka a Parukářka. Dům prošel celkovou renovací společných prostor, více zde.

Oba byty jsou připraveny k nastěhování nebo k okamžitému pronájmu. Domluvte si nezávaznou prohlídku na čísle 606 093 093 nebo mailem na info@city-home.cz.

Praha - Vinohrady

Praha - Vinohrady

Praha - Vinohrady

Praha - Vinohrady

Praha - Nové Město

Praha - Nové Město

Praha - Nové Město

Praha - Nové Město

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF