0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA 2+kk

Využijte mimořádné nabídky posledních 3 bytů s dispozicí 2+kk v Rezidenci Sacre Coeur2 v prémiové pražské rezidenční čtvrti pod Petřínem, pár kroků od Malé Strany a obchodního centra Nový Smíchov. Byty Vás okouzlí vysokým standardem a pěknými  výhledy na historické centrum Prahy nebo Bertramku. Moderní bydlení s 24/7 recepcí, kamerovým monitoringem a ostrahou je tou nejlepší dlouhodobou investicí.

Využijte mimořádné nabídky posledních 3 bytů s dispozicí 2+kk v Rezidenci Sacre Coeur2 v prémiové pražské rezidenční čtvrti pod Petřínem, pár kroků od Malé Strany a obchodního centra Nový Smíchov. Byty Vás okouzlí vysokým standardem a pěknými  výhledy na historické centrum Prahy nebo Bertramku. Jsou tou nejlepší dlouhodobou investicí.

Úžasné výhledy, kvalita srovnatelná s nejvyššími světovými standardy, nadčasová  a vzdušná architektura, funkčnost v každém ohledu, ochrana Vašeho soukromí. To vše byla kritéria, se kterými naše společnost SATPO přistupovala společně s renomovanými Schindler Seko (4A) architekty k návrhu tohoto jedinečného rezidenčního komplexu. Naší prioritou je komplexní kvalita Vašeho bydlení, je to náš závazek, který koupí Vašeho nového bytu, loftu nebo možná i penthousu nekončí, ale naopak začíná.

Filozofie naší společnosti SATPO vychází z toho, že největším luxusem je prostor. Platí to nejen pro penthousy a mezonetové lofty, ale také pro standardní byty, které mají oddělenou obývací a privátní zónu. Každá obývací zóna má vlastní WC s umyvadlem, prostorově velkorysé ložnice, dětské pokoje a další místnosti se nacházejí v privátní zóně bytové jednotky. Samozřejmostí je vysoký standard bytů a moderní technologie, velká pozornost je věnována i bezpečnosti obyvatel prostřednictvím čipového a kamerového systému. Součástí rezidence je nonstop recepce se službami, dostatečný počet parkovacích stání a sklepů.  

Více informací o rezidenci a aktuální nabídce naleznete ZDE . Pro bližší informace, prosím, kontaktujte prodej@satpo.cz , +420 702 205 205.


Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF