0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Mezinárodní den SENIORŮ

Dnešní Mezinárodní den seniorů a VITALITY Rezidence mají hodně společného. Společnost SATPO má velkou úctu ke starší generaci a v centru Prahy nabízí zcela nový standard prémiového bydlení určené právě seniorům.

Dnešní Mezinárodní den seniorů a VITALITY Rezidence mají hodně společného!

Společnost SATPO má velkou úctu ke starší generaci a v centru Prahy nabízí zcela nový standard prémiového bydlení seniory.. Vitality Rezidence snoubí příjemné a nadčasové bydlení, poskytuje nádherné výhledy, maximální soukromí a bezpečí v klidném prostředí přímo u parku Sacre Coeur a zahrady Kinských. Bez ohledu na věk a budoucí zdravotní stav díky bohatému zázemí společenských prostor se širokou nabídkou poskytovaných domácích, zdravotních a sociálních služeb splní veškerá očekávání, přání a potřeby náročné klientely. Více na www.satpo.cz .

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF