0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

nemovitost projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

MAXIMÁLNÍ SLEVA na poslední BYT

Bydlení v Karlových Varech za NOVÉ CENY! Nabízíme poslední byt s maximální slevou v Rezidenci Královská Vyhlídka v atraktivním centru Karlových Varů, v srdci evropsky proslulého města z oblasti lázeňství, golfu a bohatého kulturního života. Doporučíte-li nám klienta, získáte jednorázovou odměnu ve výši 200.000 Kč!

Vyberte si bydlení podle Vašich představ za NOVÉ CENY! Doporučíte-li nám klienta, získáte jednorázovou odměnu ve výši 200.000 Kč!*

Nabízíme poslední byt s maximální slevou v Rezidenci Královská Vyhlídka v atraktivním centru Karlových Varech, v srdci evropsky proslulého města z oblasti lázeňství, golfu a bohatého kulturního života. Byt o velikosti 3+kk s výměrou 131,9 m2 a terasou 21 m2 s promyšleným prostorovým uspořádáním, které odpovídá potřebám moderního bydlení. Dispoziční řešení zahrnuje dostatečné množství úložných prostor. K bytu náleží také parkovací stání v garážích rezidence.

Samozřejmostí jsou kvalitní materiály, praktické dispoziční uspořádání a moderní technologie. Součástí rezidence je recepce s nabídkou komplexních služeb, bezpečnostní a kamerový systém, parkovací stání a sklepní prostory.

Rezidence Královská Vyhlídka stojí přímo v lázeňském centru města, v klidné ulici, blízko hotelu Imperial, který je jednou z dominant Karlových Varů. Nabízí krásné výhledy na historické centrum Karlových Varů a je je ideálním místem pro ty, kteří ocení pěší dostupnost kulturních památek, léčivé prameny a přírodní krásy. Sportovce potěší široký výběr blízkých golfových hřišť, upravené cyklostezky a turistické trasy jsou v celém karlovarském kraji. Bohatý kulturní a společenský program pulzuje městem po celý rok. Rezidence KRÁLOVSKÁ VYHLÍDKA získala ocenění v prestižní soutěži BEST OF REALTY 2010.

Adresa: Rezidence Královská Vyhlídka, Libušina ulice 2127/19, Karlovy Vary.

Pro více informací kontaktujte náš prodejní tým: prodej@satpo.cz  |+420 702 205 205. *Akce platí do 31.12. 2017, odměna je splatná dle interních předpisů společnosti SATPO.


MAXIMÁLNÍ SLEVA na poslední BYT

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Vážení klienti a partneři,

 

vzhledem k aktuální situaci s COVID-19 chceme i my přispět ke snížení rizika nákazy. Dovolujeme si Vás informovat, že provoz našeho showroomu je od 18.3.2020 v omezeném provozu, otevřeno máme pouze v době 813 hod. Po této době jsme Vám plně k dispozici na tel. č. 730 137 621 nebo 733 121 998.

 

Mnoho z našich zaměstnanců a spolupracovníků pokračují v práci z home office, kvalitu našich služeb pro Vás toto opatření nijak neovlivní a naši kolegové jsou Vám plně k dispozici prostřednictvím emailu a mobilního telefonu.  

 

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a všem přejeme především pevné zdraví!

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím