0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Máme za sebou skvělý podzimní teambuilding, který prověřil naši schopnost spolupracovat

Letos jsme měli možnost prožít jedinečný teambuildingový zážitek v prostředí restaurace Cinda na Císařské louce. Kromě dobrého pití a jídla jsme mohli ukázat, jak táhneme za jeden provaz.

Ve firmách se klade důraz na spolupráci, komunikaci a schopnost týmu směřovat efektivně k dosažení společného cíle. Proto pro nás naše HR oddělení nechalo přichystat jako teambuildingovou aktivitu vytvoření tzv. velké řetězové reakce, která nejen nabídla zábavu, ale také se stala výzvou a příležitostí ke spolupráci pro všech asi 45 účastníků z různých oddělení, včetně nejvyššího vedení.

Na počátku této aktivity byly týmy pověřeny průzkumem jednoduchých strojů, které jim byly náhodně přiděleny, a také různých předmětů, které mohly využít podle svého uvážení. Každý tým se pak pustil do konstrukce vlastních mechanismů, kdy se pak jednotlivé výtvory musely propojit dohromady, aby pracovali jako jeden celek. Cílem bylo vytvořit navazující reakci, kterou bylo na začátku uvést do pohybu tak, aby bez dalšího našeho zásahu proběhla každou částí zdárně až nakonec. V něm došlo k symbolickému vypuštění balónku jako potvrzení, že se nám podařilo každou část pořádně vyladit. I proto nebyl prostor pro hrdinství, na řadu musela přijít pečlivost a bylo nezbytné mechanismy pořádně testovat. Důležité také bylo vzájemně spolupracovat s týmy vedle sebe a domluvit se na tom, jak propojit jednotlivé části dohromady.

Po necelé hodině a půl, kdy jsme věnovali maximální úsilí přípravě naší řetězové reakce, jsme se odhodlali náš záměr vyzkoušet na ostro. Sice to nevyšlo hned na první pokus, kdy jednou musela zasáhnout pověstná boží ruka, ale na ten druhý se nám podařilo spustit řetězovou reakci bez jediného přerušení od začátku až do konce. Euforie z dobře odvedené týmové práce pak byla skutečně nezměrná.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF