0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Luxusní loft od uznávané designérky Ivanky Kowalski

Rezidence Sacre Coeur 2 se pyšní nejen několika významnými realitními oceněními, ale také vzorovým loftem, který navrhla přední česká designérka Iwanka Kowalski. 

Rezidence Sacre Coeur 2 se pyšní nejen několika významnými realitními oceněními, ale také vzorovým loftem, který navrhla přední česká designérka Iwanka Kowalski. 

"Mým cílem bylo vytvořit interiér který je ležérní a zároveň luxusní. Koncept vzorového loftu jsem postavila na kontrastech. Kontrast téměř černé dřevěné podlahy a bílých zdí. Kontrast přiznaných betonových konstrukčních prvků a lesklého mramoru. Černá a bílá...lesk a mat...prolínají se celým prostorem a tvoří základ který si budoucí majitel dotvoří podle svých představ", říká autorka celého konceptu prémiového loftu.

Aktuálně je v naší Rezidenci Sacre Coeur 2 možné vybírat z šesti luxusních loftů, z nichž každý je jedinečný a okouzlující prostorem a precizním provedením. Přijďte si k nám vybrat své vysněné bydlení a domluvte si schůzku s jedním z našich prodejních poradců na emailu prodej@satpo.cz, nebo telefonním čísle +420 702 205 205. 

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF