" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

LUCERNA NA RŮŽOVO

Společnost SATPO se stala partnerem 2. ročníku PLESU NA RŮŽOVO, který se konal 2.4. 2016 v Lucerně pod záštitou nadačního fondu Mamma HELP. 

Společnost SATPO se stala partnerem 2. ročníku PLESU NA RŮŽOVO, který se konal 2.4. 2016 v Lucerně pod záštitou nadačního fondu Mamma HELP. 

O skvělou atmosféru celého večera se postarala skvělá hudba a známé tváře jako například Ondřej Ruml, Richard Nedvěd, Marie Doležalová a Marek Zelinka, Laďa Kerndl, Ester Janečková, Tip Top Band. Agentura Daniela Models uspořádala inspirativní módní přehlídku večerních rób.

Děkujeme za možnost účastnit se skvělé akce díky které můžeme pomoci a podpořit dobrou věc.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF