0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

nemovitost projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

LETNÍ DESIGNOVÁ SOUTĚŽ

Od úterý 1.8. a každé následující pondělí až do 28.8.2017 jedna vědomostní otázka na našem facebookovém profilu a každý jeden týden jeden šťastný fanoušek získá dárkový voucher v hodnotě 2.500 Kč luxusní oděvní značky Melia Marchi a čokoládky SATPO!

Od úterý 1.8. a každé následující pondělí až do 28.8.2017 jedna vědomostní otázka na našem facebookovém profilu a každý jeden týden jeden šťastný fanoušek získá dárkový voucher v hodnotě 2.500 Kč luxusní oděvní značky Melia Marchi a čokoládky SATPO!

Aktuální soutěžní otázku najdete na našem facebookovém profilu, nová soutěžní otázka je zveřejněna 1.8. a následně každé srpnové pondělí vždy v 19 hodin. 

Vaše odpovědi zasílejte na email info@satpo.cz včetně korespondeční adresy, na kterou vám bude zaslán balíček v případě výhry. Do předmětu emailu napište "SOUTĚŽ". Vyhrává desátá správná odpověď a podmínkou získání výhry je být fanouškem facebookového profilu SATPO - luxusní bydlení a profilu Melia Marchi. 

Výherci budou kontaktováni emailem a seznam výherců bude zveřejněn zde a na našem facebookovém profilu. Výhru lze získat pouze jednou za dobu konání soutěže.

Výherci:

  • soutěžní týden 1.8. - 7.8.: Zuzana Šoupalová, Pardubice
  • soutěžní týden 8.8. - 13.8.: Martin Kellner, Praha
  • soutěžní týden 14.8. - 20.8.: Gabriela Kucirková, Praha 
  • soutěžní týden 21.8. - 27.8.: Olga Romanova, Praha 

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Vážení klienti a partneři,

 

vzhledem k aktuální situaci s COVID-19 chceme i my přispět ke snížení rizika nákazy. Dovolujeme si Vás informovat, že provoz našeho showroomu je od 18.3.2020 v omezeném provozu, otevřeno máme pouze v době 813 hod. Po této době jsme Vám plně k dispozici na tel. č. 730 137 621 nebo 733 121 998.

 

Mnoho z našich zaměstnanců a spolupracovníků pokračují v práci z home office, kvalitu našich služeb pro Vás toto opatření nijak neovlivní a naši kolegové jsou Vám plně k dispozici prostřednictvím emailu a mobilního telefonu.  

 

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a všem přejeme především pevné zdraví!

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím