0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

KVALITNÍ BYDLENÍ A ZDRAVÍ

Výstavbou rezidenčních projektů na pražských Hřebenkách nejenže SATPO buduje mimořádné místo pro život, kde se kvalitně žije a pracuje, ale i ve spolupráci s privátní klinikou Program Health plus předává svým klientům při podpisu rezervační či kupní smlouvy jako DÁREK tříměsíční členství v programu GRANÁT.  

Výstavbou rezidenčních projektů na pražských Hřebenkách nejenže SATPO buduje mimořádné místo pro život, kde se kvalitně žije a pracuje, ale i ve spolupráci s privátní klinikou Program Health plus předává svým klientům při podpisu rezervační či kupní smlouvy jako DÁREK tříměsíční členství v programu GRANÁT.   Pro více informací kontaktujte náš prodejní tým SATPO.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF