0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Křest nového vydání SATPO News

V rámci slavnostního zahájení Dnů otevřených dvěří bylo pokřtěno nové vydání SATPO news. Jedná se již o deváté vydání SATPO news v řadě.

Pří zahájení akce Dny otevřených dvěří jsme pokřtili další vydání SATPO news, kde se dozvíte více o vývoji a trendech na realitní trhu během pandemie COVID-19, úspěšné emisy dluhopisů, aktuálně probíhajících výstavbách projektů Rezidence Kobrova a Holečkova House, a také můžete nahlédnout do zákulisí společnosti SATPO. 

SATPO news je médium, které je určené pro klienty, obchodní partnery a investory, buduje dlouhodobé vztahy a povědomí o developerských a realitních projektech skupiny SATPO, o poskytovaných službách a ostatních aktivitách společnosti SATPO management, s.r.o.  V případě zájmu o zaslání nového vydání, prosím, nás kontaktujte. 

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF