0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Křest magazínu Choice v Rezidenci Sacre Coeur 2

Kolik lidí se pohodlně vejde do nezařízeného apartmánu s obytnou plochou o velikosti 192 m2? Díky křestu magazínu Choice už to víme! Na akci pro přátele, spolupracující firmy, klienty a blízké partnery, přišlo téměř 120 osob. Motto magazínu Choice je přinášet nejen inspirativní a zajímavé články, ale též propojovat zajímavé lidi s podobným okruhem zájmů do svazků, keré bývají zprvu pracovní a časem se mění v mnohem bližší, přátelské. Jak jsme se mohli přesvědčit na vlastní oči, toto motto funguje více než skvěle.

Kolik lidí se pohodlně vejde do nezařízeného apartmánu s obytnou plochou o velikosti 192 m2? Díky křestu magazínu Choice už to víme! Na akci pro přátele, spolupracující firmy, klienty a blízké partnery, přišlo téměř 120 osob. Motto magazínu Choice je přinášet nejen inspirativní a zajímavé články, ale též propojovat zajímavé lidi s podobným okruhem zájmů do svazků, keré bývají zprvu pracovní a časem se mění v mnohem bližší, přátelské. Jak jsme se mohli přesvědčit na vlastní oči, toto motto funguje více než skvěle.

Atmosféra na akci byla více než skvělá a na svědomí ji měli nejen lidé z redakce magazínu Choice, ale i skvělí partneři jako je Nespresso, Hemingway Bar, Prague Catering, Créme de la Créme, klinika estetické medicíny Asklepion, kadeřnictví Tony&Guy, Gilli Travel, Designbuy.cz, Hezkey, Hanys nebo Dagmaar. 

Za skvělé fotografie zachycující atmosféru celého večera děkujeme Tomáši Binterovi.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF