0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

KOMERČNÍ PROSTOR K PRONÁJMU NEBO PRODEJI

Komerční prostor v přízemí moderní novostavby Rezidence Sacre Coeur2 na Praze 5 - Smíchov o ploše 135 m2 k pronájmu nebo prodeji za účelem provozu prodejny, bistra či vinotéky. Sklad a venkovní stání jsou samozřejmostí.

Komerční prostor v přízemí moderní novostavby Rezidence Sacre Coeur2 na Praze 5 - Smíchov o ploše 155,5 m2 k pronájmu nebo prodeji. 

Prostor se nachází v 1.NP směrem k ulici Holečkova. Lze jej využít jako bistro či vinotéku, vč. možnosti vaření tomu odpovídajících pokrmů. K nemovitosti náleží zděný gastro sklad s chlazením s výměrou 6,4 m2 a přímo před ní lze pronajmout několik venkovních parkovací stání (v případě prodeje komerce je možný pouze dlouhodobý pronájem).

Prostor je nabízen ve stavu shell & core a bude dokončen naší společností dle požadavků klienta – dokončení a požadované úpravy nejsou zahrnuty v nabídkových cenách.

Disponibilita: 1.Q. 2017. Více informací naleznete v nabídkovém ceníku projektu Sacre Coeur 2. 

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF