0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Kolaudační přípitek s našimi partnery

V tomto týdnu proběhla oslava dokončení dvou prémiových bytových domů pod pražským Petřínem.

U příležitosti úspěšné kolaudace našich projektů na Praze 5 se v Rezidenci Kobrova jsme se ve středu 19. dubna setkali se zástupci stavební společnosti Hinton, a.s., projektanti z kanceláře AED Project, a.s., zástupci společnosti SATPO a nechyběla ani účast studia Schindler Seko Architekti, s.r.o.

Všechny hosty uvítal krátkým proslovem ředitel developmentu ve společnosti SATPO management s.r.o., Ing. arch. Václav Plánský, spolu s naším projektovým manažerem Ondřejem Machkem, kteří všem poděkovali za skvělou spolupráci. Jsme rádi, že jsme se takto v závěru mohli neformálně sejít. Navíc v prostorách Rezidence Kobrova, na jejíž realizaci se všichni zdárně podíleli a dokončení jak Rezidence Kobrova i Holečkova House takto aspoň trochu oslavit.

Podívejte se na poslední volné jednotky v Rezidenci Kobrova a Holečkova House.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF