" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Kanceláře roku 2017

Kanceláře společnosti SATPO byly vybrány mezi tři finalisty soutěže Kancelář roku 2017, jejímž ústředním motivem je téma kvalitního pracovního prostředí. 

 

Kanceláře společnosti SATPO byly vybrány mezi tři finalisty soutěže Kanceláře roku 2017, jejímž ústředním motivem je téma kvalitního pracovního prostředí. 

Slavnostním galavečerem, který se konal ve Slovanském domě ve čtvrtek 22.2.2018 provedla moderátorka České televize Daniela Písařovicová. Naše kanceláře sice nezískali zlatou medaily, ale patřit mezi tři nejlepší v tak vysoké konkurenci je pro nás obrovský úspěch.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF