0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

JUNIOR ACHIEVEMENT - pro děti

I v letošním roce společnost SATPO opět podpořila aktivní účastí a finanční podporou finanční vzdělání u dětí prvního stupně. Vzdělávací program Junior Achivement s tématem Our City proběhl na mezinárodní škole Parklane a Prague British International School v Praze. 

I v letošním roce společnost SATPO opět podpořila aktivní účastí a finanční podporou finanční vzdělání u dětí prvního stupně. Vzdělávací program Junior Achivement s tématem Our City proběhl na mezinárodní škole Parklane a Prague British International School v Praze. Děti kromě výuky ze světa podnikání a financí absolvovaly slavnostní graduaci spojenou s prohlídkou kanceláře společnosti SATPO a rezidenčního projektu Rezidence Sacre Coeur 2. Váženým hostem byl ředitel JA Czech, pan Martin Smrž, který pronesl i slavnostní proslov v rámci předávání diplomů Mladý ekonom.

Velký dík patří Ing. Jindře Sýkorové za vedení výukového programu na obou školách ve spolupráci se zástupcem společnosti SATPO, stejně tak i Tereze Mackové za podporu v rámci celé organizace.

Programy JA, které jsou poskytovány akademicky vzdělanými dobrovolníky v předškolním věku, ve školách až po univerzitní úroveň, podporují dovednosti týkající se připravenosti na práci, podnikání a finanční gramotnosti a využívají zkušenostního učení, které inspirují studenty k tomu, aby jejich velké sny dosáhly svého potenciálu. Jedná se o nejstarší a největší neziskovou organizaci na světě, která vznikla v roce 1919 v USA a působí ve více než 120-ti zemích světa. Do jejích programů se každoročně zapojí na 10 milionů dětí a studentů ve věku od 6-ti do 22-ti let. Vzdělávací  programy Junior Achievement v ČR od té doby absolvovalo více než 300 tisíc dětí a studentů.

Více  o mezinárodním vzdělávacím programu se dozvíte na www.juniorachievement.org .

satpo junior achievement

satpo junior achievement

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF