0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Jsme hrdým členem Family Business Network Czech

Stali jsme se členem FBN Czech, která je pobočkou prestižní celosvětové asociace rodinných firem The Family Business Network International sdružující 4 000 rodin ze 65 zemí a jejich 16 000 rodinných příslušníků.

Family Business Network Czech založily v roce 2016 přední české rodinné firmy jako např. Crocodille, HOPI, Kofola, NWT, Renomia či Siko. Jedná se o neziskovou organizaci jejímž cílem je podporovat a rozvíjet středně velké a velké české rodinné firmy napříč generacemi.

Jsme velice rádi, že jako rodinná firma můžeme být součástí komunity úspěšných českých i mezinárodních rodinných společností, která sdružuje členy rodin napříč generacemi a umožňuje předávání zkušeností tisíců členů rodinných firem z celého světa.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF