0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

JIŽ BRZY NOVÝ PROJEKT V PRODEJI

V průběhu srpna zahájíme prodej nových bytů s dispozicí 1+kk až 5+kk v novém developerském projektu REZIDENCE KOBROVA. Těšít se můžete na moderní a nadčasové bydlení se zahrádkami a s výhledy do klidného vnitrobloku či na historické centrum Prahy. Pro přednostní zájem se, prosím, registrujte do MOJE SATPO.

V průběhu srpna zahájíme prodej nových bytů s dispozicí 1+kk až 5+kk v novém developerském projektu REZIDENCE KOBROVA. Těšít se můžete na moderní a nadčasové bydlení se zahrádkami a s výhledy do klidného vnitrobloku či na historické centrum Prahy.

Pro přednostní zájem se, prosím, registrujte do MOJE SATPO nebo pište na prodej@satpo.cz .

Rezidenční projekt vyniká koncepčním řešení u bytových jednotek v přízemí, které mají krásné terasy se zahrádkou do klidného vnitrobloku. V horním 4. a 5. patře jsou umístněné samostatné bytové jednotky s velkými terasami a úžasnými výhledy na centrum a do vnitrobloku. Dispoziční uspořádání splňuje nejvyšší standard, samozřejmostí jsou velkoformátová okna, ensuite koupelny, vstupní šatny, technická místnost a kvalitní materiály finálního dokončení. 

Lokalita nabízí v pěší dostupnosti veškeré MHD spojení, klidný park Sacre Coeur, kompletní obchodní, zábavné a občanské vybavení, zkrátka vše, co historické centrum Prahy nabízí.  Více o projektu se dozvíte v průběhu srpna 2018.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF