0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

JA Czech - výuka a exkurze studentů Parklane

JA Czech - SATPO
JA Czech - SATPO

V našem showroomu SATPO proběhla dne 9. 6. 2023 výuka a graduace studentů s v rámci JA Czech vzdělávacího programu finanční gramotnosti na téma PODNIKÁNÍ u příležitosti Career Days organizované soukromou mezinárodní školou Parklane International School  

Pro studenty ve věku 14 - 15 let uspořádala Park Lane International School tzv. Carreer Days, kdy vybraní studenti měli příležitost absolvovat vzdělávací program od JA CZECH na téma Podnikání. První 3 bloky proběhly pod vedením JA ambasadorky, Ing. Jindry Sýkorové v místě školy,  další 2 lekce se uskutečnily v prostorách společnosti SATPO. Nechyběla závěrečná graduace a exkurze, kdy měli studenti příležitost seznámit se s naší kanceláří a s realizovanými rezidenčními projekty. Dle závěrečných dotazníků spokojenosti studenty nejvíce inspirovala pozitivní energie v podnikání, radost z odvedené práce a odhodlání podnikat. 

JA Czech je mezinárodní vzdělávací organizace, formuje podnikatelské myšlení a finanční gramotnost mladých lidí, propojuje je s lidmi z praxe a pomáhá nastartovat jejich úspěšnou profesní kariéru. Ve spolupráci se školami vytváří příznivé a motivující prostředí pro rozvoj osobních dovedností v rámci podnikatelského vzdělávání studentů. Příkladem může být velmi úspěšný program  JA Studentská firma se závěrečným veletrhem, kterého se se každoročně účastní stovky středoškoláků z celé České republiky.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF