" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

JA Czech konference

Zástupce společnosti SATPO, pan Ing. Vlastimil Zýka, spolu s naší dlouhodobě spolupracující JA mentorkou, Ing. Jindrou Sýkorovou, se dne 23. srpna 2022 účastnili konference JA Podnikavost ve vzdělávání 2022.

Konference JA Podnikavost ve vzdělávání 2022 uspořádala vzdělávací organizace JA Czech pod záštitou Senátu Parlamentu ČR. Programem doprovázel pan Martin Smrž, výkonný ředitel JA Czech a účastníci měli příležitost setkat s mentory, absolventy a partnery, kteří si připravili zajímavé přednášky a panelové diskuze.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF