0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Investice do komerčních prostor se vyplatí

Inflace je aktuálně velmi diskutované téma stejně jako otázka, kam nejlépe investovat peníze, aby dlouhodobě neztrácely svou hodnotu. Hovoří se o rezidenčních nemovitostech, kryptoměnách, dluhopisech aj. Jeden typ je však opomíjen, jsou to komerční nemovitosti.

V nabídce realitních kanceláří a u developerů je jich dost k pronájmu, ale nikoliv ke koupi. Přitom se jedná o investiční příležitost srovnatelnou s bytovou jednotkou, vstupní investice do interiérového uspořádání a vybavení jsou podobné. Velkou výhodou komerčních prostor je, že oproti bytu se do nich stěhují společnosti či nájemci na dlouhodobý pronájem, často si finální úpravy interiéru financují podle svých představ a jsou schopni zaplatit vyšší kauci či navýšit záruku.

Další velkou předností při koupi komerční nemovitosti oproti bytům je, že u dokončených jednotek zejména v developerských projektech nedocházelo za poslední kvartály k nárůstu ceny. Nejdříve tu byla pandemie covidu a nyní probíhá válka na Ukrajině. Ceny bytů rostou, ceny komerčních nemovitostí většinou ne. Nájmy však stoupají s inflací u bytů i u komerčních prostor. Je zde tedy mnoho výhod, proč investovat do nákupu, zvláště když jsou některé komerční prostory nabízeny s cenovou pobídkou či s finančním příspěvkem pro finální dokončení.

Společnost SATPO nabízí aktuálně v Rezidenci Vitality, oceněnou Best of Realty 2018, poslední komerční prostor 358 m2 na prodej se slevou 2 000 000 Kč nebo šest měsíců období rent free. Nachází se v rezidenční čtvrti pod pražským Petřínem v docházkové vzdálenosti do OC Nový Smíchov u metra Anděl. Obchodní prostory jsou vhodné jako showroom, obchod, výdejna zboží, reprezentativní prostor pro finanční či právní poradenství, služby z oblasti péče o zdraví a tělo.

Kontaktujte nás pro domluvení prohlídky na telefonním čísle 702 205 205 nebo e-mailem prodej@satpo.cz.

vizualizace - showroom

vizualizace - ordinace

vizualizace - prodejna

vizualizace - kosmetický salon


Napište nám

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF