0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

byt rezidence plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Integrace klimatizačních jednotek

Generování PDF

O tom, jak je v Rezidenci Sacre Coeur 2 řešen systém vytápění a klimatizace dle posledních trendů se dozvíte v článku zveřejněném na webových stránkách Domat control system - energie pod kontrolou.

 

O tom, jak je v Rezidenci Sacre Coeur 2 řešen systém vytápění a klimatizace dle posledních trendů se dozvíte v článku zveřejněném na webových stránkách domat control system - energie pod kontrolou.

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím