0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Inspirace nejen uměním

U příležitosti vernisáže obrazů výtvarného umělce Dominika Mareše proběhl v prostorech prodejního centra SATPO 1.března 2018 event Inspirace nejen uměním. Celý večer se nesl v duchu propojení prémiového bydlení, designu a módy. 

U příležitosti vernisáže obrazů výtvarného umělce Dominika Mareše proběhl v prostorech prodejního centra SATPO 1.března 2018 event spojený Inspirace nejen uměním. Celý večer se nesl v duchu propojení prémiového bydlení, designu a módy. 

Hosté měli příležitost prohlédnout si nejen vernisáž krásných obrazů výtvarného umělce Dominika Mareše, ale také vidět designový loft s exkluzivní výstavou skla od společnosti Lasvit, galerii vizualizací luxusního nábydku od Decolandu, ukázku prémiových českých hodinek Prim, designový nábytek z showroomu společnosti Innex, bytové doplňky ateliéru Orsei a také novou kolekci módní značky Melia Marchi. Příjemný večer doprovázela živá hudba Josefa Pepsona Snětivého a velké poděkování patří společnosti Dobrá vína, která po celý večer nabízela výběrová francouzská vína a Florentina Praha, která zajistila květinové dekorace. O pohoštění se postarala cateringová společnost Zatiší Group. V závěru večera nechyběla ani bohatá tombola, do které věnovali partneři akce krásné ceny. 

Partneři akce: PrimDecoland, Lasvit, InnexOrsei, Melia Marchi, Asklepion, Motherbox, Dobrá vína, Zátiší Catering a květinové studio Florentina Praha.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF