0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

HÝBEJTE SE S TERIBEAREM

Od 10.9.2020 se uskutečnila charitativní akce "hýbejte se s TERIBEAREM", které jsme byli za společnost SATPO opět součástí a naběhanými kilometry tak podpořili projekt TERIBEAR, jež pomáhá dětem vyrůstajícím v náhradní rodinné péči, zejména pěstounské péči, ale také těm, kterým hrozí odebrání z rodiny do dětského domova. 

V reakci na letošní mimořádnou situaci poznamenanou pandemií COVID-19 se opustilo od jednoho konkrétního místa a pomáhalo se virtuálně pomocí běžecké aplikace. V rámci firemního teambuildingu na Jižní Moravě jsme také přispěli pěší turistikou. Akce byla ukončena okamžikem vygenerování výtěžku 10.000.000 Kč, kterými účastníci přispěli na Nadaci Terezy Maxové. Náš tým SATPO vyběhal celkem 326,9 km, čímž jsme dohromady zajistili příspěvek 3 269 Kč. Mezi týmy SATPO skončilo na 271. místě z celkových 572 zúčastněných.

Baví nás pomáhat pohybem a už teď se těšíme na další ročník.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF