0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

HOTYOGA - SATPO after hours

Objevit sílu účinných dechových technik, zlepšit si imunitu a kapacitu plic, takové pozvání přijali zaměstnanci společnosti SATPO do studia HOTYOGA a vyrazili si protáhnout tělo a uvolnit mysl, objevit sílu a kouzlo v netradiční józe na pražské Flóře.

Dne 8. 9. 2022 se uskutečnila neformální akce pro zaměstnance naší společnosti, vyrazili tentokráte si protáhnout tělo a uvolnit mysl do prestižního studia HOTYOGA42 na Praze 3 – Flóra. Osobně zakladatelka a majitelka studia, Petra Daňhelová, představila studio a prozradila jedinečnost a přednosti, v čem je studio HOTYOGA42 na míru šité klientům. Příkladem může být originální kousky oblečení pro jógu a volný čas pod značkou Danhelwear či citace: „v každé lekci získáte tolik sebedůvěry, jistoty a víry sami v sebe, kolik si jí dovolíte sami sobě dát.“

Pěkně vyhřátý sál, připravené podložky, ručníky, voda a XS drink zaručil kvalitní cvičební hodinu a cestou domů nechyběl ani dárek jako poděkování za návštěvu.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF