0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Holečkova House - tisková konference

Dne 11. května 2017 od 10:30 hodin se uskutečnila tisková konference nového developerského projektu Holečkova House v našem nově otevřeném „SATPO prodejním centru“  přímo v Rezidenci Sacre Coeur2, na adrese Holečkova 3331/35, 150 00 Praha 5.

Dne 11. května 2017 se uskutečnila tisková konference nového developerského projektu Holečkova House v našem nově otevřeném „SATPO prodejním centru“  přímo v Rezidenci Sacre Coeur2, na adrese Holečkova 3331/35, 150 00 Praha 5.

Úvodního slova se ujal výkonný ředitel, Mirek Krupička, který novináře a vážené hosty ze světa médií přivítal v novém prodejním SATPO centru, zmínil úspěšnou druhou vlnu emise nových dluhopisů a v neposlední řadě se podělil o úspěch Rezidence Sacre Coeur2 , která se stala finalistou v kategorii Best Residential Project v mezinárodní soutěži MIPIM 2017.

Hlavním tématem setkání bylo slavnostní představení nového developerského projektu HOLEČKOVA HOUSE za účasti autorů projektu, pana Ing. arch. Jana Schindlera a pana Ing. arch. Jiřího Prokopce ze studia Schindler Seko Architects, následovala pak prezentace projektu z obchodního hlediska, které se ujala manažerka prodeje společnosti SATPO, Irena Houžvičková. Součástí programu byla i prohlídka nově otevřeného vzorového loftu v Rezidenci Sacre Coeur2, výstava obrazů významného výtvarníka Dominika Běhala a v neposlední řadě i bohaté pohoštění. Domů si hosté odnesli nejen inspiraci ze světa moderního bydlení a trendů interiérového uspořádání, ale i dárkové pozornosti od našich partnerů.

SATPO

Holečkova House

Kowalski SATPO

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF