0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Holečkova House - nový developerský projekt

Společnost SATPO uvádí na realitní trh nový developerský projekt Holečkova House, který nabídne prémiové bydlení a komerční prostory v centru Prahy. Holečkova House se nachází v jižním svahu pod pražským Petřínem, v těsné blízkosti parku Sacre Coeur, mezi ulicemi Holečkova a Kmochova. Jeho pohledová osa směřuje k novorománskému klášteru Sv. Gabriela z roku 1891 a do rezidenční klidné zeleně vnitrobloku s výhledem na centrum Prahy.

Společnost SATPO uvádí na realitní trh nový developerský projekt Holečkova House, který nabídne prémiové bydlení a komerční prostory v centru Prahy.

Holečkova House se nachází v jižním svahu pod pražským Petřínem, v těsné blízkosti parku Sacre Coeur, mezi ulicemi Holečkova a Kmochova. Jeho pohledová osa směřuje k novorománskému klášteru Sv. Gabriela z roku 1891 a do rezidenční klidné zeleně vnitrobloku s výhledem na centrum Prahy.

Architektonický návrh vychází ze stávající městské struktury a nabízí dva exkluzivní byty a komerční prostory nejvyššího standardu. Výšková návaznost domu drží rytmus se stávající částí rezidenčního bloku, stejně jako architektonické zpracování je inspirováno současnými trendy, s promyšleným dispozičním uspořádáním a velkým důrazem na finální dokončení. Tento nový developerský projekt nabízí penthouse v šestém podlaží s dispozicí 4+kk, který lze právem připojit ke kolekci ohromujících, prosvětlených domů na střeše. Je jediný a unikátní. Na celém pátém podlaží se nachází prostorný apartmán s dispozicí 5+kk, jehož dispoziční řešení umožňuje celou řadu interiérových řešení, je příležitostí k podpisu ve stylu architektonické „autobiography“.

V prvních čtyřech nadzemních patrech se nachází komerční prostory o rozloze 173 m2 až 237 m2 vyčleněné pro obchodní a administrativní využití. Recepce s širokou nabídkou poskytovaných služeb zajistí nejen pohodlí rezidentů, ale i velmi důležitou bezpečnost. Samozřejmostí je čipový a kamerový systém, dostatečný počet parkovacích stání, sklepní a skladové prostory.

Holečkova House představuje prémiový charakter až do nejmenšího detailu a nabízí to nejlepší, co centrum Prahy může poskytnout – bohatou zeleň blízkých parků, prověřené nákupní značky, kvalitní služby, zavedené školy a školky, soukromou zdravotní péči, klubová sportovní centra, bohatý kulturní život a mnoho dalšího. Nemusíte volit mezi výhodami centra velkoměsta či intimitou předměstí, Holečkova House je příslibem životního stylu na vysoké úrovni.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF