0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Green Trees Monkeys

Společnost SATPO poskytla mladým sportovním talentům finanční dar pro účely sportovní činnosti a provoz klubu Green Trees Monkeys. Je to jeden z významných horolezeckých týmů pro mládež a děti, pro začátečníky i drtiče.

 

Společnost SATPO poskytla mladým sportovním talentům finanční dar pro účely sportovní činnosti a provoz klubu Green Trees Monkeys.

Je to jeden z významných horolezeckých týmů pro mládež a děti, pro začátečníky i drtiče. Klub má k dispozici výborné profesionální akreditované instruktory, kteři si zakládají předně na osobním přístupu. Účastnici klubu mají možnost pravidelně vyrážet na skály po republice i po světě. Hlavním cílem klubu Green Trees Monkeys je to, aby děti byly nejen profesionálně vedené a správně motivované, ale aby při trénování zažily mnoho dobrodružství a zábavy. 

V nejbližší době je příkladem lezecký plán v Arco, což je světová mekka evropského lezení v krásném podhůří Alp kolem jezera Lago di Garda.

Sport je nezbytnou součástí našeho života a je nám potěšením, že i naše společnost SATPO může přispět do rozvoje mladých sportovních talentů ze světa lezení.

Pro více informací:

https://www.youtube.com/watch?v=fIiDfSTLXMY

https://www.gtmlezeni.cz/

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF