0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

GARÁŽOVÁ STÁNÍ K PRONÁJMU

Využijte atraktivní cenové nabídky pronájmu garážových stání v moderní Rezidenci Sacre Coeur 2. Parkování je určeno pro osobní či motorová vozidla až do výšky 2,1 metrů. Rezidence je monitorována bezpečnostním kamerovým systémem a lze využít služeb non stop recepce. Měsíční nájem činí 3000 CZK vč. DPH a veškerých poplatků za služby v rámci Rezidence. 

Využijte atraktivní cenové nabídky pronájmu garážových stání v moderní Rezidenci Sacre Coeur 2. Parkování je určeno pro osobní či motorová vozidla  až do výšky 2,1 metrů. Rezidence je monitorována bezpečnostním kamerovým systémem a lze využít všech nabízených služeb recepce v režimu 24/7.

Měsíční nájem činí 3000 CZK vč. DPH a veškerých poplatků za služby v rámci Rezidence.  Výběr garážového stání je možné dle přání klienta.

Pro bližší informace volejte +420 296 336 900 nebo nás kontaktujte na prodej@satpo.cz .

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF