" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Firemní večírek

Konec roku 2016 a vstup do roku nového jsme společně oslavili na firemním večírku, který se konal v kreativním centru únikových her Imaginatorium. 

Společně jsme si zahráli několik typů únikových her, kdy spolupráce s kolegy, důvtip a logika byli tím nejdůležitějším pro o nalezení způsobu, jak splnit dané úkoly a rébusy. Měli jsme možnost ochutnat catering s exotickými specialitami z různých zemí světa a naší účastí byla podpořena dobrá věc, jelikož etno catering připravily ženy přistěhovalců, které díky podpoře podobných akcí mají usnadněno začlenení do naší společnosti. 

Konec roku 2016 a vstup do roku nového jsme společně oslavili na firemním večírku, který se konal v kreativním centru únikových her Imaginatorium.

Společně jsme si zahráli několik typů únikových her, kdy spolupráce s kolegy, důvtip a logika byly tím nejdůležitějším pro o nalezení způsobu, jak splnit dané úkoly a rébusy. Připraven byl bohatý catering s exotickými specialitami z různých zemí světa. Naší účastí byla také podpořena dobrá věc, jelikož etno catering připravily ženy přistěhovalců, které díky podpoře podobných akcí mají usnadněno začlenení do naší společnosti. 

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF