0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

byt rezidence plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Firemní večírek

Konec roku 2016 a vstup do roku nového jsme společně oslavili na firemním večírku, který se konal v kreativním centru únikových her Imaginatorium. 

Společně jsme si zahráli několik typů únikových her, kdy spolupráce s kolegy, důvtip a logika byli tím nejdůležitějším pro o nalezení způsobu, jak splnit dané úkoly a rébusy. Měli jsme možnost ochutnat catering s exotickými specialitami z různých zemí světa a naší účastí byla podpořena dobrá věc, jelikož etno catering připravily ženy přistěhovalců, které díky podpoře podobných akcí mají usnadněno začlenení do naší společnosti. 

Konec roku 2016 a vstup do roku nového jsme společně oslavili na firemním večírku, který se konal v kreativním centru únikových her Imaginatorium.

Společně jsme si zahráli několik typů únikových her, kdy spolupráce s kolegy, důvtip a logika byly tím nejdůležitějším pro o nalezení způsobu, jak splnit dané úkoly a rébusy. Připraven byl bohatý catering s exotickými specialitami z různých zemí světa. Naší účastí byla také podpořena dobrá věc, jelikož etno catering připravily ženy přistěhovalců, které díky podpoře podobných akcí mají usnadněno začlenení do naší společnosti. 

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím