0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Exkurze studentů architektury a stavitelství FSv ČVUT

Společnost SATPO uspořádala exkurzi pro tři skupiny studentů posledního ročníku Mgr. programu Architektura a stavitelství FSv ČVUT v Praze. Celkem tak naši stavbu Vitality Rezidence a již dokončený developerský projekt Rezidence Sacre Coeur2 z odborného hlediska navštívilo 50 studentů a budoucích odborníků v oboru stavitelství a architektury.

Společnost SATPO uspořádala exkurzi pro tři skupiny studentů posledního ročníku Mgr. programu Architektura a stavitelství FSv ČVUT v Praze. Celkem tak naši stavbu Vitality Rezidence a již dokončený developerský projekt Rezidence Sacre Coeur2 z odborného hlediska navštívilo 50 studentů a budoucích odborníků v oboru stavitelství a architektury.

Cíle exkurzí:

- prohlídka staveniště stavby Vitality Rezidence (developer společnost SATPO, generální projektant arch. Kancelář Schindler Seko architects, generální dodavatel Metrostav)

- prohlídka již dokončené stavby Rezidence Sacre Coeur2 (developer SATPO, generální projektant arch. Kancelář Schindler Seko architects, generální dodavatel Metrostav), která zahrnovala seznámení se stavbou postavenou přes Smíchovský tunel pomocí unikátní ocelové konstrukce, prohlídku společných prostor a dokončených atypických loftových bytů, prohlídku komerčních prostor ve stadiu shell & core a také prohlídku interiéru našeho showroomu a kanceláří SATPO, které navrhla interiérová designerka Ing. arch. Daniela Polubědovová

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF