0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Exkurze středoškolských studentů ve společnosti SATPO

Dne 7. května se v prostorách společnosti SATPO uskutečnila nevšední exkurze pro studenty pod záštitou organizace Junior Achievement. Akce studentům umožnila  jedinečnou příležitost nahlédnout do světa podnikání v oblasti výstavby rezidenčních nemovitostí.

Během dopoledne si studenti ze Střední a vyšší odborné školy umělecké a řemeslné na Praze 5 mohli vyzkoušet roli projektového manažera, kde na skutečné případové studii navrhovali záměr a provedení projektu. Tato praktická zkušenost jim umožnila lépe pochopit, jaké dovednosti a znalosti je třeba pro úspěch v oblasti developmentu.

Celý program provázela odborná přítomnost Ing. Vlastimila Zýky, který má více než 26 let zkušeností ve společnosti SATPO. Jeho odborné znalosti a průvodcovské schopnosti byly pro studenty neocenitelným zdrojem informací. Ing. Zýka odpovídal na mnoho odborných otázek týkajících se developmentu a sdílel s účastníky své bohaté zkušenosti a perspektivy.

Tato exkurze nejenže poskytla studentům užitečné informace a praktické zkušenosti, ale také jim umožnila vidět možné kariérní cesty v oboru, který je kombinací umění, techniky a podnikání. Spolupráce s Junior Achievement a vedení společnosti SATPO zdůrazňuje důležitost propojení teoretického vzdělání s praktickými zkušenostmi ve světě reálného podnikání.

Exkurze byla pro studenty nesmírně inspirativní a přinesla nový pohled na možnosti, které mohou v budoucnosti využít ve svých profesních životech.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF