0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

ELAB TEAM - podporovat pohyb nás baví

Společnost SATPO fandí pohybu a proto je nám ctí podporovat sportovní oddíl Elab team

Elab team je sportovní oddíl se zaměřením na plavání, běh a cyklistiku. Oddíl vznikl v roce 2014 se zaměřením na děti ve věku od 6 do 15 let. Postupně se členy oddílu stávají i dospělí sportovci. Za dobu své existence dosáhl oddíl vynikající pověsti mezi odbornou, rodičovskou i sportovní veřejností. Dětem a mladým sportovcům pomáhá naplnit jejich přání a touhu v oblasti sportu, pěstuje v nich týmového sportovního ducha a lásku k pohybu. Více o aktivitách Elab teamu najdete na jejich webových stránkách www.elabteam.cz.

Je nám potěšením podporovat týmové pohybové aktivity u dětí a mládeže v oddílu, kde děti najdou nejen sportovní vyžití, ale i nová přátelství a společných zážitků.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF