0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Společnost SATPO pořádá DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, které se konají 6. října od 15 hod do 19 hod a 7. října od 10 hod do 15 hod v prodejním centru SATPO, Holečkova 3331/35, 150 00 Praha 5. Přijďte a vybírejte nové bydlení či komerční prostory v centru Prahy pod Petřínem. Těšit se můžete na krásnou výstavu uměleckých obrazů, designového skla a degustační občerstvení.

POZVÁNKA

Společnost SATPO si Vás dovoluje uctivě pozvat na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, které se konají v prodejním centru SATPO, Holečkova 3331/35, 150 00 Praha 5 a to v následujících dnech:

  • v pátek       dne 6. října, od 15:00 do 19:00 hodin
  • v sobotu    dne 7. října,  od 10:00 do 15:00 hodin

Přijďte a vybírejte nové bydlení či komerční prostory v centru Prahy pod Petřínem.

Využijte možnost individuálních prohlídek a prezentaci nově dokončených prémiových loftů v Rezidenci Sacre Coeur 2, rádi Vám také představíme bytové a komerční jednotky v nových rezidenčních projektech Holečkova House a Rezidence Kobrova.

Vezměte s sebou přátelé a známé, děti jsou vítány. Těšit se můžete na výstavu uměleckých obrazů Latin Art Gallery, designového skla z Glassimo Gallery, osvěžující koktejly a občerstvení. Partnerem akce je společnost Unique Concept, nabízející prémiové služby concierge. 

Pro potvrzení Vaší účasti kontaktujte e-mailem Kristýnu Fouskovou, fouskova@satpo.cz  nebo volejte +420 702 205 205. Parkování je možné na vyhrazeném parkovišti přímo před prodejním centrem v ulici Holečkova.

Lépe bydlet, více prožít! Nechte se inspirovat, těšíme se na Vaši návštěvu.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF