0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Dny otevřených dveří - Vitality Rezidence

Ve dnech 16. a 17.6. se v obchodních prostorech naší Vitality Rezidence uskutečnila akce Dny otevřených dveří. Za účasti výtvarného umělce Lucia Fuentese a zástupce galerie designu deelive proběhl i slavnostní křest dalšího vydání SATPO News. 

Kromě nabídky prémiového bydlení v Rezidenci Kobrova a Holečkova House a komerčních prostor v Rezidenci Vitality měli hosté příležitost si prohlédnout výstavu obrazů výtvarného umělce Lucia Fuentese i jedinečné vázy s krystalovými glazurami českého keramického designéra Milana Pekaře. Výstava proběhla ve spolupráci s galerií designu Deelive, ve které najdete více než 2000 produktů českého designu.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF