0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - PŘIJĎTE A VYBÍREJTE

Zveme vás na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ spojené s uměleckou výstavou ve spolupráci se showroomem designu Deelive, výstavou obrazů mexického umělce Lucia Fuentese a váz českého keramického designéra Milana Pekaře.

Přijďte si vybrat nové bydlení nebo komerční prostory pro Vaše podnikání a nechte se inspirovat uměleckou výstavou, která proběhne ve spolupráci se showroomem designu Deelive. Těšit se můžete na výstavu obrazů mexického umělce Lucia Fuentese a krásné vázy českého keramického designéra Milana Pekaře.

Dny otevřených dveří se budou konat v obchodních prostorech Vitality Rezidence na adrese Kobrova 6, vstup přímo z ulice Kobrova a to v následujících termínech:

  • středa 16.6. od 15:00 do 19:00 
  • čtvrtek 17.6. od 15:00 do 19:00 

Přijďte a vybírejte nové bydlení a obchodní prostory v centru Prahy pod Petřínem. 

Využijte cenově výhodné nabídky koupě nebo pronájmu obchodních prostor v prémiové Rezidenci Vitality pod pražským Petřínem na Praze 5:

  • 5% sleva z prodejní ceny (s DPH)
  • 1 rok nájemného zdarma včetně poplatků za provozní služby

Náš obchodní tým Vám také představí jednotky v nových rezidenčních projektech Holečkova House Rezidence Kobrova, které jsou již ve výstavbě. Rádi Vám také představíme aktuální nabídku nemovitostí pod značkou City Home.

Po celou dobu se Vám bude věnovat náš profesionální tým realitních specialistů, nebude chybět občerstvení a nové vydání SATPO news.

V případě dotazů a pro potvrzení účasti kontaktujte, prosím, specialistku klientské péče Alžbětu Majerčinovou, prodej@satpo.cz nebo volejte +420 702 205 205. 

Těšíme se na setkání s Vámi.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím