0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - pozvánka

Zveme Vás, Vaší rodinu a přátelé na Dny otevřených dveří rezidenčních a komerčních nemovitostí v centru Prahy v termínu 1.-2. listopadu a 8.-9. listopadu, kdykoli od 14 do 19 hodin do našeho prodejního centra SATPO.

Zveme Vás, Vaší rodinu a přátelé na Dny otevřených dveří rezidenčních a komerčních nemovitostí v centru Prahy v termínu 1.-2. listopadu a 8.-9. listopadu, kdykoli od 14 do 19 hodin na adrese prodejního centra SATPO, Holečkova 3331/35, 150 00  Praha 5.

Za pozornost stojí atraktivní nabídka dvoupodlažních loftů v Rezidenci Sacre Coeur2, při nákupu získáte kontinentální postel luxusní značky BEDEUR jako dárek. Poslední 1+kk se nachází v Rezidenci Kobrova, která zaujme klidným vnitroblokem s kombinací prostorných teras a střešních zahrad, pro rodinné bydlení by nemělo uniknout poslední 5+kk na samostatném podlaží v Holečkova House. Hledáte-li komerční prostory v centru Prahy k prodeji či pronájmu, pak moderní kancelářské a obchodní prostory pro podnikání včetně příležitosti pro provoz restaurace jsou určené právě pro Vás.

Ti, kdo nestihli prohlídku Architecture Week u příležitosti 100. výročí založení naší republiky, se mohou podívat na kvalitní foto-video prezentaci ZDE

Ze světa kultury si Vás zároveň dovolujeme pozvat na výstavu fotografií a obrazů významného fotografa Jana Saudka do  nově otevřené Barley Gallery na Praze 2 v ulici Ječná.

 Pro více informací nás, prosím, neváhejte kontaktovat. S pozdravem a hezký den, Váš prodejní tým SATPO.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF