" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Den otevřených dveří

Dne 19. 5. jsme uspořádali den otevřených dveří v komerčních prostorách Rezidence Vitality na pražském Smíchově.

Představili jsme zde několik zajímavých vizualizací pro využití komerčního prostoru o velikosti téměř 360 m2 a na hosty čekalo také malé občerstvení. Zájemce provedla naše realitní specialistka Tereza Hejlová, na kterou se můžete kdykoliv obrátit pro domluvení individuální schůzky. Objednejte si prohlídku komerčních prostor jen několik minut od OC Nový Smíchov na tel. čísle 702 205 205 nebo nám napište pro více informací na prodej@satpo.cz.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF