" "
0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

Dárek pro naše klienty

Pro naše klienty v rezidenčních projektech na Praze 5 jsme ve spolupráci se Sisters Project a studiem ZOI připravili novoroční dárkové vouchery.

Síť salonů krásy Beauty Concept pod taktovkou sester Khurshudyan provádí ošetření pleti i těla, manikúru i péči o vlasy. Tým profesionálů je schopný poskytnout široké spektrum péče také pro vaše čtyřnohé miláčky. Salon najdete v rezidenci Sacre Coeur na adrese Holečkova 16 a můžete zde uplatnit dárkový voucher se slevou 20% za služby nad 2500 Kč.  

Centru vitality ZOI, které sídlí v Rezidenci Vitality na adrese Kobrova 3354/5, si naši klienti mohou zdarma vyzkoušet trénink s osobním trenérem nebo mohou vyzkoušet půl hodinové terapie na specializovaných přístrojích. Kromě fitness se zde věnují také rehabilitacím a nabízejí i hubnoucí program na přístroji Vacushape.

Přejeme Vám hodně štěstí a splněná přání v novém roce 2023.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF