0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

DÁREK PLNÝ INTERIÉROVÉHO DESIGNU

V rámci klientské péče předává naše společnost SATPO ve spolupráci s prodejcem designového nábytku a doplňků DECOLAND všem klientům  Rezidence Sacre Coeur 2 k narozeninám dárkový voucher v hodnotě 1.500 Kč.

V rámci klientské péče předává naše společnost SATPO ve spolupráci s prodejcem designového nábytku a doplňků DECOLAND všem klientům  Rezidence Sacre Coeur 2 k narozeninám dárkový voucher v hodnotě 1.500 Kč.

Poukaz lze uplatnit na nákup zboží v showroomu DECOLAND, kde najdete nábytek a interiérové doplňky prémiových evropských značek, jako je například Vitra, BoConcept, Team 7, Calligaris, Ditre, Moretti Compact a Scavolini. Pečlivě vybrané značky odpovídají evropským požadavkům na produktovou kvalitu a životní prostředí, sledují současné trendy a zároveň jsou nadčasovou přidanou hodnotou každého interiéru. Harmonický a ucelený sortiment včetně služeb pro vybavení kompletního interiéru, vám zpříjemní a usnadní cestu k vysněnému bydlení.

Narozeninový poukaz lze uplatnit v showroomu Decoland v Průhonicích a v showroomech BoConcept Praze a Brně. Více na www.decoland.cz.

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z naší nabídky?

Společnost City Home nabízí cenově dostupné bydlení 1+kk až 5+kk v centru Prahy a blízké okolí, nabízí i komerční prostory na pronájem, sklepy na prodej. Kromě nabídky nemovitostí na prodej a pronájem poskytuje služby zprostředkování prodeje, právní, finanční a odborné poradenství včetně doplňkových služeb jako je pojištění nemovitostí, stěhování, aj.

Generování PDF