0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

DÁREK PLNÝ DOBRÉHO VÍNA

Poděkování za důvěru při koupi nemovitosti - dárkový poukaz od dodavatele prémiových vín a delikates

V rámci klientské péče a jako poděkování za důvěru při koupi nemovitosti předává SATPO klientům k narozeninám dárkový poukaz od dodavatele prémiových vín a delikates DOBRÁ VÍNA. Kvalitní životní styl je nejen dobré bydlení, ale i dobré víno.

DOBRÁ VÍNA jsou přímým dovozcem prémiových francouzských a italských vín. V nabídce naleznete nejen červená, bílá a růžová vína, ale také champagne, šumivá vína a vína biodynamická. E-shop dobravina.cz nabízí také delikatesy: čokoládové lanýže Mathez, čokoládu Michel Cluizel, teriny a konfitovanou zeleninu od La Conserverie Saint Christophe. Nabídku vín a delikates doplňuje jedinečná plantážová káva.

Vybírat lze také vstupenky na degustace vín a dárkové certifikáty, které jsou vhodným dárkem. Samozřejmostí jsou konzultace při výběru vhodného vína.

 

 

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF