0

Můj katalog

Tyto nemovitosti jste si vybral/a do svého katalogu. Budete-li mít zájem, můžete jednotlivé položky řadit dle potřeby, odebrat z katalogu nebo naopak přidat z dříve prohlížených položek. Stažení katalogu dokončíte stisknutím tlačítka „stáhnout můj katalog“.

Vybrané nemovitosti

Bytová jednotka projekt plocha karta nemovitosti transakce odebrat z katalogu

stáhnout katalog | stáhnout katalog / ceník

CHOICE PRO NAŠE ČTENÁŘE

Společnost SATPO spolupracuje s magazínem Choice již od samého začátku a bylo nám ctí zúčastnit se oslavy již 9-ti let od založení u příležitosti slavnostního křestu nového vydání. Přijměte dárek od nás a magazín si stáhněte.

Choice je exkluzivní life-stylový magazín o funkčním designu, architektuře, životním stylu, gastronomii, cestování i umění. Jeho posláním je inspirovat čtenáře a porpojovat lidi s podobným okruhem zájmů do svazků, který bývají zprvu pracovní a časem se mění v mnohem bližší, přátelské.

Je nám potěšením, že i naše společnost se může podělit s vámi, zde si můžete stáhnout toto nové vydání: http://choicemag.cz/

Přejeme vám mnoho inspirace a příjemné čtení!

Zpět na přehled novinek

nevybrali jste si z nabídky?

Naše dceřinná společnost City Home nabízí v centru Prahy a v jeho blízkém okolí cenově dostupné bytové jednotky, komerční prostory nebo také sklady a kanceláře.

Generování PDF